جزئیاتی در مورد تازه ترین نسخه سیستم اندروید

اخبار اقتصادی ایران و جهان


جزئیاتی در مورد تازه ترین نسخه سیستم اندروید

  • شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۲
برخلاف شایعات قبلی مبنی بر اینکه نام نسخه جدید اندروید گوگل "پای لیمویی" خواهد بود، گوگل قصد دارد نسخه ۴٫۴ سیستم عامل موبایلی خود را "کیت‌کت" نامگذاری کند.
 به گزارش ایسنا تصمیم گوگل برای نام‌گذاری اندروید ۴٫۴ به نام شکلات معروف شرکت نستله احتمالا یک اقدام بازاریابی برای حمایت از شرکت سوئیسی مواد غذایی بوده است.
 این در حالیست که گوگل می‌گوید: ایده نام‌گذاری اندروید جدید اتفاقی بوده و هیچ یک از طرفین پولی به طرف مقابل نپرداخته است. جان لاگرلینگ، مدیر همکاری‌های جهانی اندروید گفت: این نامگذاری یک توافق مالی نبوده است. وی افزود: ایده نام‌گذاری نسخه ۴٫۴ اندروید جالب و اتفاقی بوده است. این درحالیست که یک کارشناس مارک و برند هشدار داد: این نامگذاری می‌تواند مشکلاتی را در پی داشته باشد. سیمون میرس یک کارشناس برند گفت: اگر برند شما با برند دیگری گره بخورد شما به شکل اجتناب‌ناپذیری با آن برند درگیر خواهید شد و خیر و شر آن به شما نیز خواهد رسید.
 وی افزود: اگر آن تجارت یا برند مشکلاتی در زمینه‌ وجهه و اعتبار پیدا کند ساده ‌انگارانه است که به عنوان یک مالک برند فکر کنیم کالا یا برند‌ ما تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. شرکت نستله اخیرا با انتقاد‌هایی در زمینه‌ نحوه تولید شیر خشک‌های خود در کشور‌های در حال توسعه مواجه شده است. این شرکت همچنین مجبور شده بسیاری از محصولات خود را از بازار جمع‌آوری کند.
 شرکت گوگل نیز اخیرا مشکلات خود را داشته است؛ از جمله گزارش دولت آمریکا مبنی بر اینکه سیستم عامل اندروید نسبت به سیستم عامل‌های دیگر ویروس‌های بیشتری را جذب می‌کند. نسخه‌های قبلی اندروید کاپ ‌کیک، دونات، نان خامه‌ای، ماست منجمد، شیرینی زنجفیلی، کندوی عسل، بستنی ساندویجی و آبنبات پاستیلی بوده‌اند.
 اگرچه سازندگان نسخه جدید اندروید در اسناد داخلی خود آن را "پای لیمویی" نامگذاری کرده بودند اما لاگر لینگ گفت که تیم گوگل به این نتیجه رسیده که نام کیت کت را برای اندروید جدید انتخاب کند.وی توضیح داد: ما به این نتیجه رسیدیم که افراد کمی هستند که طعم پای لیمویی را می‌دانند. وی افزود: یکی از شکلات‌هایی که ما در آشپزخانه‌مان برای کد نویسی‌های شبانه نگه می‌داریم کیت کت است و یکی از اعضا به‌ طور اتفاقی گفت چرا نام اندروید جدید را کیت کت نگذاریم.
 لاگر لینگ گفت: ما حتی نمی‌دانستیم این نام تجاری متعلق به چه شرکتی است و فکر می‌کردیم که این اتفاق دشوار خواهد بود، اما بعدا تصمیم گرفتیم که با نستله در این زمینه صحبت کنیم.

مشاهده آخرین قیمت طلا و قیمت سکه
talanama.com
نظر ها بسته شده اند