حداقل و سقف حقوق‌ها مشخص است

اخبار اقتصادی ایران و جهان


حداقل و سقف حقوق‌ها مشخص است

  • شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۶
حجت الاسلام حسن نوروزی اظهار کرد: نجومی بگیران تبرئه نخواهند شد و در همین راستا کیفر خواست صادر شده و دادگاه رسیدگی کرده و متخلفین بایستی پاسخگو باشند.

حجت الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با طرقبه نیوز؛ اظهار کرد: نجومی بگیران تبرئه نخواهند شد و در همین راستا کیفر خواست صادر شده و دادگاه رسیدگی کرده و متخلفین بایستی پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه اقدامات اخیر دیوان محاسبات پشتوانه حقوقی نداشته افزود: حداقل و سقف حقوق ها مشخص است و در همین راستا بر اساس کیفرخواست صادر شده اقدامات حقوقی در حال پیگیری می باشد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: دستگاه نظارتی مانند دیوان محاسبات یا به موضوع نجومی بگیران اشراف نداشتند یا مماشات و مسامحه کرده اند اما قوه قضاییه اعلام تخلف کرده است.

وی افزود: دستگاه قضایی پیگیر این موضوع است و تا ریال آخر حق و حقوقات مردم را اتخاذ می کند.

حجت الاسلام نوروزی تصریح کرد: از عامه مجریان فانون اعم از دستگاه قضایی و دولت خواستاریم همه افرادی که مشمول قانون مجلس می شوند را بر اساس قانون عمل و برخورد داشته باشند تا از اینگونه تخلفات جلوگیری شود.

وی ضمن تأکیر بر اجرای دقیق قانون توسط مجریان افزود: از دستگاه قضا نیز همین امر را خواستاریم تا بتوانیم در پرونده های فساد اینچنینی مقابله لازم را داشته باشیم.

اگر تمایل به تحصیل در خارج از کشور و بخصوص تحصیل در اتریش دارید به سایت ویزاموندیال اعتماد نمایید.
برای دریافت اخبار بورس اینجا کلیک کنید.
منبع
نظر ها بسته شده اند